Bora e Donaldi thyejnë akullin, më në fund zbulojnë lajmin e madh bashkë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bora e Donaldi thyejnë akullin, më në fund zbulojnë lajmin e madh bashkë

18:43 | 22 Mars 2023

Bora dhe Donaldi vazhdojnë të jenë dyshja më e përfolur e skenës shqiptare.

Bora kohët e fundit është shumë aktive në rrjete sociale duke bashkë biseduar me ndjekësit e saj.

E pyetur se a do të kenë një bashkëpunim me Donaldin, ajo zgjedh të ia bëjë këtë pyetje Donaldit, duke mos dhënë asnjë informacion.

Çifti vite më parë kishin një projekt të përbashkët që u prit shumë mirë nga ndjekësit e dyshes.

Kjo i mbetet kohës për të zbuluar se a do të kenë projekt të ri së bashku.

Komento: