Bora e harron Donaldin, fotografohet krah këtij mashkulli misterioz

22:42 | 06 Korrik 2022

Bora Zemani, është njëra nga moderatoret më të komentuara aktualisht.

Ajo për tre sezone udhëhoqi emisionin e dashurisë, Përputhen, program ky që pati shumë shikueshmëri, shkruan ORAinfo.

Por, bukuroshja zeshkane më shumë është komentuar për lidhjen e saj me aktorin, Donald Veshaj.

Lidhja dhe ndarja e tyre bëri bujë të madhe, por duket Bora ka lënë anash atë histori. Ajo së fundmi është fotografuar krah një mashkulli misteriz./ORAinfo/

Komento: