Bora megjithatë nuk heq dorë nga Donaldi, veprimi i saj ka habitur të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bora megjithatë nuk heq dorë nga Donaldi, veprimi i saj ka habitur të gjithë

13:51 | 02 Dhjetor 2021

Bujë e jashtëzakonshme kudo për lidhjen mes Donald Veshaj dhe Beatriks Ramosaj brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Dyshja kanë nisur prej ditësh flirtin mes vete dhe tanimë lidhjen, e cila u komentua gjërë e gjatë në spektaklin e së premtes.

Ndërkohë që u komentua në spektakël, buja vazhdoj edhe në rrjete socilae e kudo në rrethe të ngushta e të gjëra.

Donaldi dhe Beatriks u kryqëzuan me komente negative, kjo për shkak të një personi të trete në mes, prezantueses Bora Zemani, shkruan Kosovarja.

Të gjjthë po pyesin se përse nuk po reagon Bora. A mund të jetë reagim ky që ajo nuk ja ka hequr follow-n Donaldit.

Komento: