Bora nuk po e ndal Arianën, del me veshje verore në mbrëmje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bora nuk po e ndal Arianën, del me veshje verore në mbrëmje

18:10 | 03 Dhjetor 2019

Ariana Fejzullahu është një emër që gjithmonë zë hapsira në mediet rozë.

Ajo është gruaja e këngëtarit të mirënjohur Ermal Fejzullahut, përcjell ORAinfo.

Çifti para pak javëve janë bërë prindër për herë të katërt.

E pas lindjes, Ariana vazhdon të jetë tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se bora nuk po e ndal dhe po del e veshur në një fustan veror./ORAinfo/

Komento: