Borë nesër në Kosovë, ky është parashikimi i motit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Borë nesër në Kosovë, ky është parashikimi i motit

00:01 | 03 Dhjetor 2019

Nesër bie borë, ja parashikimi i motit.

Ftohtë dhe kryesisht vranët. Herët në mëngjes reshje shiu dhe bore, që më pas do të shndërrohen në borë.

Pasdite dhe në mbrëmje reshjet pritet të pushojnë. Erë mesatare dhe mesatarisht e fuqishme nga verilindja 5-12m/s. Indeksi UV: 1.

4.12.2019 – Ftohtë. Në mëngjes me ngrica dhe vransira. Ditën pjesërisht vranët, e në mbrëmje priten kthjellime.

Erë mesatare nga verilindja 3-9m/s. Indeksi UV: 1.

Komento: