Bukuri natyrale, vajza e Remzies i lë të gjitha ‘nën hije’ me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bukuri natyrale, vajza e Remzies i lë të gjitha ‘nën hije’ me këtë pamje

00:00 | 29 Korrik 2020

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Riola është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme na jeta e saj.

Në foton e fundit ajo është shfaqur natyrale dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: