Burri i Diellzës e vë vajzën në gjumë, reagimi i saj do t’ju befasojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Burri i Diellzës e vë vajzën në gjumë, reagimi i saj do t’ju befasojë

22:48 | 29 Maj 2019

Diellza Kolgeci dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë.

Ata e quajtën vajzën e tyre me emrin Helena dhe fotot e saj i kemi aprë që në orët e para të lindjes.

Diellza nuk ka hezituar të jetë shumë aktive në rrjete sociale për të na treguar emocionin që po e përjeton.

Sot, ajo ka publikuar nj foto ku shihet burri i saj duke e vënë në gjumë vajzën e Diellza nuk ka hezituar ta ndajë këtë moment me ndjekësit./ORAinfo/

Komento: