Burri i Tunës pjesë e Ushtrisë së Kosovës, kaq bukur duket në detyrë

14:26 | 13 Dhjetor 2018

Tuna është ndër këngëtaret që vazhdon të jetë shumë aktive në show bizz.

Ajo gjithmonë bën gjëra për të qenë në qendër të vëmendjes së mediave, shkruan ORAinfo.

Tuna është e martuar me Patrisin dhe të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale.

Sot Patrisi ka publikuar disa foto në të cilat shihet me uniformë dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento: