Burri tradhton gruan me vjehrrin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Burri tradhton gruan me vjehrrin

11:48 | 09 Janar 2019

Një tradhtia e rrallë ka ndodhur në angli, ku burri ka shkuar me vjehrrin.

Alexandra Bittencour, pas 4 vjet martesë me Henry Edëard, ka zbuluar se bashkëshorti e tradhtonte.
Por, gjëja më e habitshme ishte se burri i saj kishte një marrëdhënie të fshehtë jo me një femër tjetër, por me babanë e saj.

Gruaja angleze një ditë u kthye në shtëpi më herët nga puna dhe gjeti burrin me babanë e saj, të shtrirë në shtrat.

Pasi i gjuajti me çfarë gjente përpara të dy burrat, ajo hodhi jashtë rrobat e bashkëshortit dhe i denoncoi në polici. Aty, burri i gruas fatkeqe pranoi se me vjehrrin kishte pasur intimitet që përpara se të martohej.

Komento: