Byroja për Konfiskimin e Pasurisë, Haxhiu: Mirëpresim diskutimin pas opinionit të Venecias – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Byroja për Konfiskimin e Pasurisë, Haxhiu: Mirëpresim diskutimin pas opinionit të Venecias

12:45 | 07 Korrik 2022

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu para deputetëve në kuvend ka folur në lidhje me Byron Shtetëore për Konfiskimin e Pasurisë së Pajustifikueshme.

Ajo tha se është i mirëpritur diskutimi në lidhje me të, tani që Komisioni i Venecias ka dhënë opinionin për të.

“Ne si Ministri e Drejtësisë dhe si Qeveri e mirëpresim diskutimin pas opinionit të Venecias”, u shpreh ajo.

Komento: