Çfarë bëri kështu Kida, mahnit me pamjen e re

11:26 | 27 Shtator 2023

Kida mahnit me pamjen e re.

Kida është njëra ndër artistet që ka ndryshuar më së shumti pamjen.
Edhe kësaj radhe, artistja vendosi të bënte një ndryshim, dhe rezultati është i mahnitshëm.

Ajo ka shkurtuar flokët dhe vendosi një ngjyrë që përshtatet tamam me stinë e vjeshtës.

Ndryshe, Kida ka paralajmëruar shumë këngë të reja pas një sezone goxha të ngarkuar verore.

Komento: