Çka po ndodh, Messenger, Instagram e WhatsApp bien nga sistemi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Çka po ndodh, Messenger, Instagram e WhatsApp bien nga sistemi

18:49 | 19 Mars 2021

Instagram, WhatsApp dhe Facebook Messenger kanë rënë për përdoruesit në të gjithë botën.

Të tri aplikacionet – të gjitha janë pjesë e kompanisë Facebook dhe ndajnë teknologji të përbashkët – ndaluan së funksionuari të premten pasdite.

Deri më tani, ende nuk ka pasur ndonjë reagim zyrtar prej kompanisë lidhur me arsyen e rënies.

Komento: