Conte tregon përforcimin e parë të Interit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Conte tregon përforcimin e parë të Interit

11:09 | 24 Dhjetor 2019

Interi, do të heqë mundësinë që të nënshkruajë mesfushorin e Barcelonës, Arturo Vidal me huazim dhe të ofrojë 12 milion € për një transferim të përhershëm, pretendon Gazzetta dello Sport.

Mesfushori i Kilit besohet të jetë i prirur për një largim nga Camp Nou, pasi ra nga planet e Valverdes gjatë muajve të fundit,përcjell ORAinfo.

Inter me sa duket është i interesuar edhe për Marcos Alonso dhe mesfushorin e Atalanta të Chelsea, Dejan Kulusevski, në huazim te Parma, pasi ata kërkojnë të ruajnë sfidën e tyre për titullin Serie A./ORAinfo/

Komento: