Dalin detajet ‘shokuese’, ja kush ndërhyri te shefat lart për të larguar Efin nga Big Brother – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dalin detajet ‘shokuese’, ja kush ndërhyri te shefat lart për të larguar Efin nga Big Brother

19:05 | 05 Shkurt 2023

Zbulohet loja e produksionit, ja kush ndërhyri te shefat lart për të larguar Efin.

Banori i dytë i cili lë shtëpinë e Big Brother Vip është Efi, e kjo e fundit u dërgua në nominim së bashku me Luizin dhe Kiarën, nga Dea Mishel.Mirëpo e gjitha kjo duket se është një lojë e produksionit.

Kjo pasi, Jetmiri, ish banor i Big Brother, ka bërë publike ditën e sotme faktin se dikush ka ndërhyrë që të bëhet ky nominim.

Sipas tij, aktorja Olta Gixhari ka kërkuar që Efi të largohet nga shtëpia, ose do largohet ajo.Kjo deklaratë e tij sigurisht që është mjaft e besueshme duke qenë se dihet se mes Efit dhe çiftit, produksionit i duhen edhe ca klikime që vetëm historia e dashurisë mund t’ua japë

Dea Mishel fitoi “Lojën e inteligjencës”, dhe kishte në dorë zarfin e kuq, të futur në shtëpi nga Vëllai i Madh.Duke qenë se fitoi lojën, Dea kishte mundësinë të dërgonte tre banorë në televotim.

Shiko foton:

Komento: