Dalin pamjet e Golf 8, ja si duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dalin pamjet e Golf 8, ja si duket

16:42 | 26 Prill 2019

Publikohen fotografi të Golf 8, ka pak dallim nga Golf 7.

Sërish kanë rrjedhur fotografi të gjeneratës së re 8 të VW Golf.

Nëse kërkoni kuptimin e “dizajnit evolucionar” në Google, vështirë që mund të gjeni ndonjë imazh të Volkswagen Golf.

Duket sikur kjo do të jetë një histori e ngjashme edhe me gjeneratën e tetë të Golfit, i cili sipas fotove që kemi parë deri tani do të mbetet besnik ndaj formulës së suksesit.

Ndonëse disa do të dëshironin një pamje më ndryshe nga jashtë, shumica e klientëve nuk kanë ndonjë problem me pamjen aq të njohur të makinës.

Numrat nuk gënjejnë – Golf ishte makina më e shitur në Evropë vitin e kaluar, ndërsa poashtu është modeli më i shitur në historinë e Volkswagen.

Golf 8 pritet të dalë nga fabrika në Wolsburg gjatë muajit qershor të këtij viti.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!