Dalin pamjet e përleshjes në basketboll mes Ponte Prizrenit dhe Pejës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dalin pamjet e përleshjes në basketboll mes Ponte Prizrenit dhe Pejës

20:12 | 04 Maj 2021

Dalin Pamjet

Pjesa e parë e serisë së katërt gjysëmfinale mes KB Ponte Prizrenit dhe KB Pejës ka përfunduar me shqelma e grushta.

Skuadra e Pejës ka reaguar përmes një postimi në llogarinë e tyre zyrtare se basketbollistët dhe stafi janë sulmuar pas përfundimit të pjesës së parë.

“Ngjarje të tmerrshme në përfundim të pjesës së parë! Derisa ekipi ishte duke u larguar drejt zhveshtoreve për pushimin e pjesës së parë, shikuesit dhe një pjesë e stafit dhe lojtarëve të ekipit vendas na janë vërsulur si më keq ndaj ekipës sonë. Ka edhe të lënduar nga kjo përleshje!” – shkruan KB Peja në Facebook.

Pamjet nga përleshja e sotme:

Komento: