Dani i është gëzuar shumë fejesës së djalit, publikon edhe një pamje tjetër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dani i është gëzuar shumë fejesës së djalit, publikon edhe një pamje tjetër

18:57 | 23 Prill 2019

Ramadan Krasniqi- Dani është ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur.

Ai fejoi djalin e tij me një vajzë bukuroshe, shkruan ORAinfo.

Dani po vazhdon të sjellë pamje të reja nga festa.

Sot ai ka publikuar një foto ku shihen të gjithë së bashku dhe po duken mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento: