Dani i lodhur nga festa që bën mbrëmë, por ky veprim i tij i befasoi të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dani i lodhur nga festa që bën mbrëmë, por ky veprim i tij i befasoi të gjithë

21:19 | 22 Prill 2019

Ramadan Krasniqi- Dani është ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur.

Ai dje fejoi djalin e tij me një vajzë bukuroshe, shkruan ORAinfo.

Edhe pse i lodhur nga festa e mbrëmshme, Dani nuk ndalet.

Sot ai ka publikuar një pamje të një fanse të tij, e cila po dëgjon këngën e re të tij./ORAinfo/

Komento: