Dani po fejon djalin, sjell detaje interesante nga ceremonia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dani po fejon djalin, sjell detaje interesante nga ceremonia

17:52 | 15 Prill 2019

Ramadan Krasniqi është këngëtari i mirënjohur nga Peja.

Ai u bë i njohur në publik me emrin e tij artistik Dani, përcjell ORAinfo.

Përveç që është shumë i pëlqyer si këngëtar, ai është shumë i komentuar edhe për jetën e tij private.

Ai së shpejti do ta fejojë djalin e tij, e ndryshe nga të tjerët ai ceremoninë do ta bëjë në Suedi pasi nusja e tij jeton atje./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!