Dashuri deri në ‘dhëmbë’: Puthje e ledhatime mes Donaldit dhe Beatrixës në Big Brother VIP – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dashuri deri në ‘dhëmbë’: Puthje e ledhatime mes Donaldit dhe Beatrixës në Big Brother VIP

20:01 | 01 Dhjetor 2021

Puthje e ledhatime mes Donaldit dhe Beatrixës në Big Brother VIP.

Donaldi dhe Beatrix mbrëmë deklaruan se po pëlqehen mes vete.

E sot si duket të dy janë shliruar edhe më shumë pasi kanë vazhduar me puthje dhe përqafime mes vete.

Ishte Donaldi ai që e puthte tek qafa Beatrixin.

Dy banorët janë afruar edhe më shumë me njëri tjetrin pas daljes së Semit nga shtëpia e ‘Big Brother Albania VIP’.

Komento: