Dasmë e madhe, Afërdita dhe motra e saj ‘çmendin’ dasmorët me këta fustana – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dasmë e madhe, Afërdita dhe motra e saj ‘çmendin’ dasmorët me këta fustana

21:48 | 28 Maj 2019

Vëllai i Afërdita Dreshaj i ka dhënë fund sot beqarisë.

Afërdita Dreshaj së bashku me motrën e saj, Jehonën kanë qenë të pranishëm në dasmën e vëllait të tyre, Arbër Dreshaj në New York.

E gjithë vëmendjen kanë marrë dy motrat, të cilat ishin të veshur me fustane të bardha. /ORAinfo/

Komento: