Del në ‘ara’ me fustan joshës, Nora Istrefi do t’iu çmend me linjat e saj trupore – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Del në ‘ara’ me fustan joshës, Nora Istrefi do t’iu çmend me linjat e saj trupore

17:24 | 21 Qershor 2021

Nora reklamon trupin si peshk, çmend fansat me linjat joshëse

Nora Istrefi përveç zërit të talentuar njihet edhe si këngëtarja me linjat më perfekte në showbizin shqiptar.

Këngëtarja ekspozon linjat e saj të cilat janë vërtetë për lakmi.

Me kalimin e viteve ajo vetëm po zbukurohet duke lenë të gjithë gojëhapur me paraqitjet e saj.

Ngjashëm veprojë edhe tani duke ndarë disa poza seksi duke theksuar trupin bombastik.

E bukur dhe plotë elegancë, nuk ka si të mos shkëlqejë si gjithmonë. /ORAinfo/

Komento: