Dëshironi të humbni peshë? Konsumoni mollë të gjelbër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dëshironi të humbni peshë? Konsumoni mollë të gjelbër

14:39 | 06 Prill 2019

Molla e gjelbër ju ndihmon që të humbni peshë.

Molla e gjelbër konsumohet shumë nga njerëzit. Por, ky frutë pos shijes së mirë ka edhe shumë përfitime shëndetësore.
Shumë persona preferojnë që të përdorin mollën e gjelbër pasi ndihmon në kontrollimin e peshës trupore.

Molla e gjelbër përmban 10% kalori dhe karbohidrate më pak se molla e kuqe prandaj kjo bën që nga konsumimi i këtij fruti të humbni peshë.

Nëse vazhdoni të konsumoni më shumë molla të gjelbra do të keni peshën trupore më të stabilizuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!