DJ DAGZ feston ditëlindjen, Einxhel e uron me foton më të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

DJ DAGZ feston ditëlindjen, Einxhel e uron me foton më të bukur

20:44 | 06 Korrik 2022

Sot është ditë e veçantë për DJ Dagz.

Ai feston ditëlindjen sot ditëlindjen e 30-të, por kësaj here në shoqërinë e të dashurës, Einxhel Shkria, shkruan ORAinfo.

Çifti në fjalë ditë më parë ishin në pushime dhe shpesh kanë postuar foto nga ditët e lumtura së bashku.

E për ditën më të veçantë të Dagz, Einxhel ka zgjedhur një foto shumë të bukur për ta uruar.

Nuk janë kot dyshja më e komentuar./ORAinfo/

Komento: