Djali i Milotit ka ditëlindjen, shikoni festën madhështore që i kanë organizuar

18:15 | 20 Janar 2019

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Mjaftë aktiv është edhe vëllau i saj, Miloti me postime nga më të ndryshmet.

Sot djali i saj ka ditëlindjen, e ai e ka uruar me fjalët më të bukura.

” Getting big everyday my coolest version Priam. Today, ëe’r celebrating our son’s 2nd birthday so…U gezofsh bir, paq shendet e krejt te mirat per ty dhe per krejt femijet te botes”- ka shkruar Miloti.

Nga fotoja shihet se ata kanë organizuar një festë të bukur për djalin e tyre./ORAinfo/

Komento: