Djali i saj nis të bëjë sherret, ky është reagimi i papritur i Elita Rudit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Djali i saj nis të bëjë sherret, ky është reagimi i papritur i Elita Rudit

10:11 | 08 Nëntor 2019

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Elita se fundmi ka postuar një video të djalit të saj, Zëri i cili ka filluar të bëjë sherre.

Ndërsa Elita befason me veprimin e saj, pasi vetëm e incizon djalin e saj duke u lazdruar. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!