Djali i Thaçit në ‘lidhje’me vajzën e nënkryetarit të LDK-së?

16:21 | 14 Dhjetor 2018

Djali i Thaçit jo rrallëherë citohet për lidhjet e tij të shpeshta, por kësaj here duket se po bën bujë të madhe.

Këto ditë po flitet shumë për një lidhje të mundshme në mes të tij dhe të vajzës së nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Hazirit.

Lotina është vajza e nënkryetarit të LDK-së dhe kryetarit aktual të Gjilanit, Lutfi Hazirit.

Edhe pse prindërit e tyre nuk janë në të njëjtin subjekt politik duket se Lotina dhe Endritin kanë një miqësi në mes vete.

Ata poashtu edhe i kanë bërë edhe follow njëri-tjetrit në rrjetitn social Instagram.

Komento: