“Do ta nxjerr Kiarën nga shtëpia”, Olta e vendosur për “hakmarrje” ndaj Luizit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Do ta nxjerr Kiarën nga shtëpia”, Olta e vendosur për “hakmarrje” ndaj Luizit

11:32 | 19 Mars 2023

Pas eliminimit të Armaldo Kllogjerit nga loja, balancat në shtëpinë e Big Brother Vip kanë ndryshuar.

E prekur nga largimi i Maestros, Olta është shprehur e vendosur se do që të largojë Kiarën nga shtëpia.

“Luizi më hoqi Maestron, unë do i heq Kiarën. Do përpiqem. Unë do luaj fortë, do guxoj”, tha Olta gjatë darkës pas spektaklit mbrëmë.

Kujtjmë se Nita ishte banorja që hapi kutinë e Pandorës mbrëmë, ajo dërgoi në televotim Oltën, Kiarës, Kristin dhe Qetsorin.

Me poshtë e keni deklaratën e Oltër ku flet për ‘hakmarrje’ ndaj Luziti…

Komento: