Do të befasoheni, edhe këtë fustan nusërie ka vendosur ta shesë Gresa – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Do të befasoheni, edhe këtë fustan nusërie ka vendosur ta shesë Gresa

12:07 | 25 Maj 2019

Një muaj pasi u martua Gresa ka marrë një vendim se çka të bëjë me fustanet e nusërisë.

Ajo ka vendosur që të gjitha fustanet e nusërisë t’i shesë dhe paratë e fituara t’i dërgojë për bamirësi, përcjell ORAinfo.

Për çdo ditë Gresa po publikon nga një foto të fustaneve që do t’i shesë.

E një prej më të bukurve është edhe ky fustan i kuq e që i rri tejet bukur Gresës./ORAinfo/

Komento: