Do të befasoheni, kështu duket fytyra e Himenës pa grim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Do të befasoheni, kështu duket fytyra e Himenës pa grim

23:44 | 03 Korrik 2022

Paola Rey, është njëra nga aktoret më të njohur kolumbiane.

E për publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e Himes nga seriali, Pasionet e Fshehta, shkruan ORAinfo.

Ani pse ka kaluar mbi 20 vite që nga transmetimi i asaj telenovele, aktorja në fjalë vazhdon të përflitet e të jetë shumë e kërkuar në projektet e filmave dhe serialeve.

Edhe në jetën private, ajo ka goditur në shenjë, pasi është e martuar dhe ka dy fëmijë.

Sot, aktorja është 42 vjeçare, por gëzon forma shumë të mira fizike, e këtë e ka dëshmuar duke treguar fytyrën e saj pa pikë grimi./ORAinfo/

Komento: