Do të befasoheni, kështu e thërret Mozziku Kidën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Do të befasoheni, kështu e thërret Mozziku Kidën

11:23 | 22 Dhjetor 2019

Kida dje ka festuar ditëlindjen e saj të 22-të.

E në këtë ditë ajo mori urime të shumta familjarë, miq e kolegë, përcjell ORAinfo.

Një urim shumë të veçantë e mori edhe nga reperi i mirënjohur Mozzik.

Ai publikoi një foto në Instastory dhe me të tregoi se ai e thërret Kidën me nofkën Kidajete./ORAinfo/

Komento: