Do të befasoheni, ky aktor nga seriali është burri i Ferides – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Do të befasoheni, ky aktor nga seriali është burri i Ferides

18:48 | 15 Prill 2019

Feride Korkmaz është një prej aktoreve më të pëlqyera turke.

Ajo luajti në shumë filma e seriale, mirëpo është roli I ‘Ferides’ në sërialin ‘Më fal’ ai që e bëri të njohur në publikun turk dhe atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar ajo u bë e njohur po me këtë rol.

Dhe ndonëse nuk e keni ditur, ajo është e martuar me aktorin, Cuneit Mete dhe i cili luan në po të njëjtin serial./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!