Dhëndërri befason dasmorët, ja si e njeh nusen e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Dhëndërri befason dasmorët, ja si e njeh nusen e tij

15:33 | 29 Janar 2019

Kurorëzimi i dashurisë është një prej gjërave më të bukura që iu ndodhin njerëzve në jetë.

Në videon më poshtë shihet një prej lojërave më simpatike në një dasmë ku dhëndërri mundohet ta gjejë se cila është nusja e tij teksa i ka sytë e mbyllur, përkthen ORAinfo.

Të tilla lojëra bëjnë kultura të ndryshme nëpër botë, sidomos afrikanët të cilët njihen si popull shumë gazmor. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!