Do t’iu ‘shkri’, Kaltrina publikon pamjen më të bukur të burrit dhe vajzës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Do t’iu ‘shkri’, Kaltrina publikon pamjen më të bukur të burrit dhe vajzës

14:39 | 21 Maj 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka publikuar një foto shumë të ëmbël të vajzës dhe burrit./ORAinfo/

Komento: