Donaldi me deklaratë bombën për Bora Zemanin në fillim të spektaklit të Big Brother VIP – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Donaldi me deklaratë bombën për Bora Zemanin në fillim të spektaklit të Big Brother VIP

22:10 | 30 Nëntor 2021

Ka nisur spektakli i Big Brother VIP Albania, ku sonte do të ketë diskutime të shumta.

Ende pa u shfaqur Arbana nga studio, produksioni ka vendosur disa pjesë të Donaldit nga dhoma e rrëfimit.

Ai u shpreh se mes tij dhe Beatrixit ka shumë kimi dhe nuk dëshiron ta ndryshe veten për askënd.

“Mes nesh ka pasur kimi që nga fillimi. Nuk dua ta ndrydhë më veten për askënd”, ishte deklarata e Donaldit.

Komento: