Donika shfaqet me mbulesë e me fustan të bardhë, ja shton bukurin përendimit të diellit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Donika shfaqet me mbulesë e me fustan të bardhë, ja shton bukurin përendimit të diellit

14:34 | 21 Qershor 2021

Kur perëndimi i diellit bëhet me spektakolar me ish-deputeten e Kosovës

Ish-deputetja e Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi, ka nisur ditët e pushimit.

Gjithmonë kujdeset të shfaqet e veçantë, duke lenë pa koment edhe ndjekësit e saj.

Së fundmi ndau dy poza teksa shihet duke bërë ‘selfie’ ku ka perënduar dielli.

Këtë pamje mahnitëse e bën më spektakolare prezenca e saj, duke u shfaqur me plotë stil dhe bukuri.

Komento: