“Dridhet” Inter, ja kush po e rrëmben Eriksenin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Dridhet” Inter, ja kush po e rrëmben Eriksenin

12:28 | 24 Janar 2020

Barcelona, ka kontaktuar Tottenham për të pyetur rreth Christian Eriksen, raporton Sky Sports.

Mesfushori sulmues është afër bashkimit me Interin këtë muaj dhe raportohet se është takuar me kryetarin e Spurs, Daniel Levy për ta bindur atë që ta linte të bashkohej me ekipin italian, përcjell ORAinfo.

Por Barca e kanë pyetur për disponueshmërinë e tij dhe mund të tërheqë atë me një ofertë këtë muaj./ORAinfo/

Komento: