Dridhët Maqedonia, ylli i skuadrës dyshohet se është infektuar me COVID-19 – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dridhët Maqedonia, ylli i skuadrës dyshohet se është infektuar me COVID-19

07:52 | 01 Tetor 2020

Mediet italiane kanë raportuar sot se Genoa po kalon nëpër një situatë alarmante.

Plot tetë futbollistë dhe katër anëtarë të stafit kanë dalë pozitivë në testin për COVID-19.

Në mesin e të infektuarave dyshohet të jetë edhe Goran Pandev sulmuesi kryesor dhe kapiteni i Maqedonisë së Veriut.

Nëse kjo del të jetë e saktë atëherë ai do ta humb ndeshjen me Kosovën që zhvillohet pas 10 ditëve në Shkup.

Komento: