Drita – Gjilani, formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Drita – Gjilani, formacionet zyrtare

14:27 | 18 Tetor 2020

Formacionet zyrtare: Drita – Gjilani.

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Drita – Gjilani.

Sot luhet derbi më i madh në futbollin kosovar, ai mes Dritës dhe Gjilanit, shkruan lajmi net.

Drita vjen pas tri fitoreve radhazi, kurse Gjilani numëron dy fitore, dy barazime dhe një humbje në këtë fillim sezoni.

Ndeshja mes dy skuadrave luhet me fillim nga ora 13:30.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Drita: Maloku, Brdarovski, Limani, Cuculi, Blakçori, Namani, Vucaj, Fazliu, Xh.Shabani, Haxhimusa, Rexha.

Gjilani: Koliqi, Sorsa, Fustar Rapa, Jackson, Keita, Musolli, Kurtaj, Hajdari, Progni, Nikaç.

Komento: