Dua shkon në pushime, tregon të pasmet joshëse në bikini – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dua shkon në pushime, tregon të pasmet joshëse në bikini

18:46 | 26 Maj 2019

Ajo na ka bërë këngëtarë të gjithëve me suksesin.

Dua Lipa ishte një nga yjet e shumta të cilët ishin prezent në festivalin e filmit në qytetin francez Kanë, shkruan lajmi.net.

Si duket pas festivalit ajo ka vendosur që pushimet e saj t’i fillojë pikërisht në Francë.

Prishtinasja ka ndarë disa imazhe me ndjekësit e saj në Instagram, ku shihet duke marrë rreze dielli bashkë me mikeshën e saj.

Ndryshe kënga e fundit e artistes titullohet ‘Swan song’ dhe ka marrë mbi 45 milion klikime në Youtube.

Komento: