Duda Balje me urimin më ‘befasues’ për ushtrinë, ja si ndjehet ajo

12:22 | 14 Dhjetor 2018

Duda Balje është deputete e Parlamentit të Kosovës nga radhët e minoriteteve, dhe njëherit një nga politikanet më të përfolura.

Ajo karakterizohet me stilin e saj shumë të veçantë e për të cilin diskutohet shumë në media.

Me rastin e votimit pro të transformimit të FSK-së në ushtri, Duda postoi një fotografi shumë të veçantë në Instagram me mbishkrimin, ‘ushtria më e re dhe më e mira në botë’./ORAinfo/

Komento: