Dy ditë pas fejesës, djali i Danit publikon foton më të bukur me nusën e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Dy ditë pas fejesës, djali i Danit publikon foton më të bukur me nusën e tij

14:04 | 23 Prill 2019

Këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi, fejoi djalin e tij të vetëm.

Ceremoninë e fejesës e kanë bërë në Sudei ku edhe jeton nusja e djalit të tij, shkruan ORAinfo.

Ishte padyshim nusja e tij ajo që shkëlque në mbrëmjen e djeshme.

E sot Andi ka publikuar pamje të reja nga fejesa e tij, ajo është një foto ku shihet ai bashkë me nusën dhe me babain./ORAinfo/

Komento: