E dëshironi një trup si të Sonit, atëherë duhet t’i bëni këto ushtrime – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E dëshironi një trup si të Sonit, atëherë duhet t’i bëni këto ushtrime

11:15 | 04 Shtator 2019

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe linjat e saj trupore të tonifikuara, përcjell ORAinfo.

Për t’i pasur këto linja, Soni i kushton shumë kohë ushtrimeve.

Sot ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke ushtruar në bregdet.

Edhe në këtë video ajo shfaq linjat e saj përfekte që do t’i dëshironte çdo femër. /ORAinfo/

Komento: