E kishte për lojë? Gresa harron Andin dhe ribashkohet me dashurinë e vjetër, publikon foto me të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E kishte për lojë? Gresa harron Andin dhe ribashkohet me dashurinë e vjetër, publikon foto me të

17:49 | 22 Mars 2023

Gresa Hoti më në fund bashkohet me dashurinë e vërtet.

Ajo është ish banorja bukuroshe e “BBVK”, e cila ja doli të qëndronte në shtëpi deri në gjysëmfinale.

Gjatë jetesës në shtëpi, Gresa është lidhur me pejanin Andi Artani, lidhje kjo që po vazhdon edhe jashtë.

Sa ishte në lojë, Greses i mungonte shumë maçoku i saj, që për pak kohë e kishte edhe në “BBVK”.

Gresa, vetëm tani e ka takuar dashurinë e saj dhe siç shihet në foto, është çmallur me të.

Komento: