E lodhur dhe në gjendje aspak të mirë, shikoni si ka përfunduar ‘Feridja’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E lodhur dhe në gjendje aspak të mirë, shikoni si ka përfunduar ‘Feridja’

17:02 | 19 Maj 2019

Seray Gozler është aktorja shumë e njohur turke.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale që në fillimet e karrierës është roli i ‘Ferides’ në serialin mos ma lësho dorën ai që e bëri tejet të pëlqyer si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Po me këtë rol po bën bujë të madhe edhe në publikun shqiptar

‘Feridja; tani është lodhur shumë e shkak për këtë duket se ëshët bërë mosha e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!