E mbani mend “Shpresën” nga “Përrall me tupan”, ja me kënd është martuar ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E mbani mend “Shpresën” nga “Përrall me tupan”, ja me kënd është martuar ajo

00:00 | 22 Korrik 2019

Dikur ishte shumë e pranishme në ekranet televizive.

Flutura Basha, apo siç njihet me rolin e “Shpresës” në “Përrallë me tupan”, me të folurën e saj karakteristike që kishte arriti që brenda një kohe të shkurtë të bëhej e njohur për publikun kosovar.

Edhe pse më nuk është prezente në këtë shou, ajo ende mbahet mend nga shikuesit e “Përallës me tupan”.

Aktorja ka korrur shumë sukses edhe në seriale vendore, shkruan rtv21.tv Ndërsa, sa i përket jetës private, Flutura në vitin 2014 i ka dhënë fund beqarisë, ajo është martuar me një shtetas amerikan me të cilin duket se ka një jetë të lumtur. Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të aktores me bashkëshortin e saj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!