E mbani mend ‘Xhansunë’? Nuk iu besoni syve sa shumë ka ndryshuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
-1 °C

E mbani mend ‘Xhansunë’? Nuk iu besoni syve sa shumë ka ndryshuar

18:31 | 09 Tetor 2019

Leyla Tanlar është një aktore shumë e dashur nga kinematografia turke.

Me rolet e saj arriti të bëhet tejet e njohur si për publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhansusë’ në serialin shumë të pëlqyer, ‘Paramparca’.

Pas serialit duket se ajo ka ndryshuar shumë dhe mezi po njihet që është ajo./ORAinfo/

Komento: