E papritur, ja ku po përfundon Ajeti – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E papritur, ja ku po përfundon Ajeti

15:59 | 18 Dhjetor 2019

Albian Ajeti, është i hapur për të lënë West Ham pasi bëri vetëm shtatë paraqitje totale për klubin këtë sezon, raporton Sky Sports.

22-vjeçari është irrituar nga mungesa e kohës së lojës pasi përfundoi një tranferim nga FC Basel gjatë verës, përcjell ORAinfo.

Sidoqoftë, për shkak se ai ka luajtur ndeshje konkurruese për dy klube këtë sezon, Ajeti mund të bashkohej vetëm në një klub në një kampionat që ta fillojë sezonin e tij të ri, përfshirë garat si MLS dhe ligat skandanaviane./ORAinfo/

Komento: