E papritur, ja ku po transferohet Iniesta – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E papritur, ja ku po transferohet Iniesta

18:29 | 21 Dhjetor 2019

Iniesta, dëshiron të bëjë një lëvizje në Argjentinë nga Japonia zbulon TNT Sports.

35-vjeçari ka edhe një vit në kontratën e tij me Vissel Kobe, por Estudiantes de la Plata tani janë të interesuar për shërbimet e tij,përcjell ORAinfo.

Nëse Iniesta bashkohet me klubin argjentinas vitin e ardhshëm ai do të ribashkohet me ish-shokët e skuadrës së Barcelonës Javier Mascherano dhe Gabriel Milito./ORAinfo/

Komento: