E përqafuar me burrin e vajzën, Nora publikon momentin më të veçantë nga festa e Renesë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E përqafuar me burrin e vajzën, Nora publikon momentin më të veçantë nga festa e Renesë

20:32 | 16 Maj 2019

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë një prej çifteve më të përfolura kosovare.

Ata janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, përcjell ORAinfo.

Rene dje mbushi katër vite dhe përë këtë prindërit i organizuan një festë madhështore.

E sot, Nora ka publikuar imazhe shumë të veçanta nga ditëlindja e vazjës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!